Property Sale
Sale
$710,000
From:
To:
Sq Ft1,976DeedBook 4816, Page 76Recorded9/22/2022
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,441 | +3.0% |
| 2024 | $10,137 | +14.0% |
| 2023 | $8,890 | +5.3% |
| 2022 | $8,446 | +4.9% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1951
736 Gerald St.
Residential
649 Sycamore Street
Residential
757 Prescott Place
Residential
722 Lafayette Street
Residential
752 Reeder Road
Residential