Property Built
Built
Year Built: 1966
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,728 | +2.9% |
| 2024 | $10,425 | +6.5% |
| 2023 | $9,785 | +5.4% |
| 2022 | $9,287 | +20.4% |
Year Built: 1966
33 Knox Place
Residential
46 Knox Place
Residential
14 Broad Ave
Residential
6 Tufts Court
Residential
117 Schimmel St
Residential