Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1953
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,463 | +4.2% |
| 2024 | $9,080 | +7.9% |
| 2023 | $8,419 | +5.1% |
| 2022 | $8,009 | -3.8% |
Year Built: 1953
E 197 Homestead Rd
Residential
271 Wilson Ave.
Residential
238 Carletta Court
Residential
256 Oradell Avenue
Residential
495 Marion Lane
Residential