Property Built
Built
Year Built: 1959
Year Built: 1959
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,091 | +2.8% |
| 2024 | $9,816 | +7.7% |
| 2023 | $9,110 | +6.1% |
| 2022 | $8,586 | +1.7% |
Year Built: 1959
833 Arbor Road
Residential
93 Oliver Road
Residential
119 Azalea Street
Residential
807 Godwin Road
Residential
655 Sayre Lane
Residential