Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,565 | +3.0% |
| 2024 | $6,372 | +7.4% |
| 2023 | $5,931 | +5.3% |
| 2022 | $5,635 | -4.7% |
Year Built: 1951
687 Forest Ave
Residential
691 Forest Avenue
Residential
695 Forest Ave
Residential
687 Bruce Dr
Residential
683 Bruce Dr
Residential