Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,668 | +3.0% |
| 2024 | $9,382 | +8.2% |
| 2023 | $8,673 | +6.5% |
| 2022 | $8,144 | +0.5% |
Year Built: 1975
781 Decker Place
Residential
778 Decker Place
Residential
786 Decker Place
Residential
782 Decker Place
Residential
790 Decker Place
Residential