Skip to content

2 Gatsby LaneBerlin, NJ 08009

Public Property

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Sep 23, 1994

Property Information

Block1900
Lot41
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityBerlin Boro
Tax Map Page19

Building Details

Building Class00
DescriptionRETENTION BASIN
Dwellings1
ZoningR-1
Sq Footage---
Acreage0.2

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$14,000
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$14,000

Tax History

YearProperty taxesChange
1996$174+6.1%
1995$164+135.9%
1994$69
Property History

No events match the selected filters.