Property Sale
Sale
$245,000
To:
Sq Ft1,534DeedBook 11594, Page 317
To:
Year Built: 2009
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,385 | +0.9% |
| 2024 | $7,318 | +2.1% |
| 2023 | $7,166 | +0.6% |
| 2022 | $7,123 | -0.8% |
To:
Year Built: 2009
46 Zion Drive
Residential
81 Glacier Drive
Residential
25 Zion Drive
Residential
97 Glacier Drive
Residential
14 Glacier Drive
Residential