Property Sale
Sale
$400,000
To:
Sq Ft2,646DeedBook 8297, Page 1709
To:
Year Built: 1978
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,308 | +0.9% |
| 2024 | $10,214 | +2.1% |
| 2023 | $10,003 | +0.6% |
| 2022 | $9,942 | -0.8% |
To:
Year Built: 1978
25 Constitution Blvd
Residential
27 Winding Way
Residential
5 Laurel Hill Court
Residential
5 Aristone Drive
Residential
46 Aristone Drive
Residential