Skip to content

23 Frazer AveCollingswood, NJ 08108

Built 1930

Last Sale Date
Jul 31, 2024

Property Information

Block31
Lot26
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityCollingswood Boro
Tax Map Page03

Building Details

Building Class17
Description---
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.5

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$424,200
8%
Improvement Value:$4,917,600
92%
Total Assessment$5,341,800

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1930