Property Sale
Sale
$279,900
To:
Sq Ft1,500DeedBook 7895, Page 694
To:
Year Built: 1910
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,473 | +1.5% |
| 2024 | $10,319 | +4.1% |
| 2023 | $9,912 | +2.4% |
| 2022 | $9,682 | +2.2% |
To:
Year Built: 1910
232 Lincoln Ave
Residential
11 W Wayne Ter
Residential
264 E Knight Ave
Residential
308 Woodlawn Ter
Residential
106 Harvard Ave
Residential