Skip to content

403 Crosskeys RoadSicklerville, NJ 08081

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Feb 26, 2021

Property Information

Block18101
Lot32
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityGloucester Twp
Tax Map Page181

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage1.5

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$88,000
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$88,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$3,758+2.9%
2024$3,654+2.9%
2023$3,551+0.1%
2022$3,548+2.1%
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$75,000
DeedBook 7019, Page 1469