Property Sale
Sale
$17,000
To:
Sq Ft1,034DeedBook 10536, Page 144
To:
Year Built: 1975
Sicklerville, NJ 08081
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,361 | +2.7% |
| 2024 | $2,298 | +4.4% |
| 2023 | $2,202 | +0.9% |
| 2022 | $2,183 | +0.6% |
To:
Year Built: 1975
3 Lyons Court
Residential
7 Lamont Court
Residential
9 Locust Court
Residential
662 Tara Drive
Residential
16 Lawrence Court
Residential