Property Sale
Sale
$51,000
To:
Sq Ft968DeedBook 12014, Page 1312
To:
From:
To:
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,454 | +2.7% |
| 2024 | $2,390 | +4.4% |
| 2023 | $2,290 | +0.9% |
| 2022 | $2,269 | +0.6% |
To:
From:
To:
Year Built: 1975
13 Lehigh Court
Residential
21 Linden Court
Residential
24 Linden Court
Residential
3 Lawrence Court
Residential
15 Lyric Court
Residential