Property Sale
Sale
$142,000
To:
Sq Ft1,138DeedBook 10263, Page 135
To:
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,385 | +2.7% |
| 2024 | $5,243 | +4.4% |
| 2023 | $5,023 | +0.9% |
| 2022 | $4,979 | +0.6% |
To:
Year Built: 1987
39 Woodhaven Way
Residential
10 Wilton Way
Residential
449 Old Erial Road
Residential
21 Fillmore Way
Residential
9 Fawn Lane
Residential