Property Sale
Sale
$406,000
To:
Sq Ft2,183DeedBook 12737, Page 666
To:
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,983 | +2.7% |
| 2024 | $7,773 | +4.4% |
| 2023 | $7,447 | +0.9% |
| 2022 | $7,382 | +0.6% |
To:
Year Built: 1988
36 Westerly Drive
Residential
18 Orlando Drive
Residential
3 Berwick Lane
Residential
17 Scenic View Drive
Residential
1 Gerry Lane
Residential