Property Sale
Sale
$217,000
To:
Sq Ft2,183DeedBook 7481, Page 37
To:
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,393 | +2.7% |
| 2024 | $8,172 | +4.4% |
| 2023 | $7,830 | +0.9% |
| 2022 | $7,761 | +0.6% |
To:
Year Built: 1988
39 Nashua Drive
Residential
40 Nashua Drive
Residential
32 Nashua Drive
Residential
624 B Johnson Road
Residential
2 Berwick Lane
Residential