Skip to content

North Route 73

Atco, NJ 08004

Farm (Qualified)

Last Sale Price
$6,200,000
Last Sale Date
Feb 27, 2026

Property Information

Block1502
Lot25
QualifierQFARM
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page15

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningPTC
Sq Footage---
Acreage35.28

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$17,300
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$17,300

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$648+7.3%
2024$604+9.2%
2023$553-3.6%
2022$574+3.2%
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$6,200,000

To:

DeedBook 13042, Page 1334