Property Sale
Sale
$135,000
To:
Sq Ft1,190DeedBook 11013, Page 1020
To:
Year Built: 1977
Waterford Works, NJ 08089
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,408 | +2.7% |
| 2024 | $5,265 | +4.4% |
| 2023 | $5,045 | +0.9% |
| 2022 | $5,001 | +0.6% |
To:
Year Built: 1977
1 Maiese Avenue
Residential
142 Pump Branch Road
Residential
16 Benedette Drive
Residential
3 East Judith Drive
Residential
2 Emmett Drive
Residential