Skip to content

15 South Cedar Brook Road

Sicklerville, NJ 08081

Built 1930
Church/Charitable

Last Sale Price
$45,000
Last Sale Date
Feb 20, 1981

Property Information

Block5001
Lot20
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page50

Building Details

Building Class17
Description2SF
Dwellings1
ZoningPR2
Sq Footage8,450
Acreage7.91

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$76,600
7%
Improvement Value:$968,400
93%
Total Assessment$1,045,000

Sale
$45,000

To:

Sq Ft8,450

Property Built

Built

Year Built: 1930