Skip to content

266 Cedar Brook Road

Sicklerville, NJ 08081

Built 1969

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jun 15, 2006

Property Information

Block5303
Lot4
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page53

Building Details

Building Class17
Description2SF
Dwellings1
ZoningPR2
Sq Footage1,685
Acreage0.73

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$38,200
20%
Improvement Value:$148,300
80%
Total Assessment$186,500

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$7,277+2.7%
2024$7,085+4.4%
2023$6,789+0.9%
2022$6,729+0.6%
Property History

Property Built

Built

Year Built: 1969