Skip to content

Watsontown Road(Block 801 Lot 2)Berlin, NJ 08009

Last Sale Date
Dec 17, 2063

Property Information

Block801
Lot2
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page08

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningPR1
Sq Footage---
Acreage13.39

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$82,200
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$82,200

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$3,207+2.7%
2024$3,123+4.4%
2023$2,992+0.9%
2022$2,966+0.6%
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$0
DeedBook 2698, Page 161