Property Sale
Sale
$135,000
From:
To:
Sq Ft1,238DeedBook 4149, Page 548Recorded1/11/2017
From:
To:
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,021 | +0.7% |
| 2024 | $4,988 | +5.0% |
| 2023 | $4,752 | +2.9% |
| 2022 | $4,616 | +1.4% |
From:
To:
Year Built: 1958
63 W Birch St
Residential
1777 Hubbard Ln
Residential
739 Westmont Ln
Residential
64 Bortle Ave
Residential
58 W Laurel St
Residential