Property Sale
Sale
$149,500
DeedBook 4034, Page 1426
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,833 | +0.7% |
| 2024 | $4,801 | +5.0% |
| 2023 | $4,574 | +2.9% |
| 2022 | $4,443 | +1.4% |
Year Built: 1920
226 Mt Vernon Ave
Residential
579 E Wheat Rd
Residential
407 W Elmer St
Residential
45 N Valley Ave
Residential
12 N State St
Residential