Skip to content

122 N Fourth StVineland, NJ 08360

Public Property

Last Sale Price
$1,000
Last Sale Date
Oct 30, 1975

Property Information

Block2914
Lot9
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page29

Building Details

Building ClassR-R
Description---
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.09

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$2,300
21%
Improvement Value:$8,500
79%
Total Assessment$10,800

Sale
$1,000
DeedBook 1241, Page 1156