Property Sale
Sale
$15,000
DeedBook 2311, Page 126
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,929 | +0.7% |
| 2024 | $2,910 | +5.0% |
| 2023 | $2,772 | +2.9% |
| 2022 | $2,693 | +1.4% |
Year Built: 1957
1340 N Maple Dr
Residential
68 Columbia Ave
Residential
504 Edward Ln
Residential
225 W Oxford St
Residential
23 W Montrose St
Residential