Property Sale
Sale
$325,000
Sq Ft1,332DeedBook 4262, Page 6702Recorded11/6/2024
Year Built: 2007
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,269 | +0.7% |
| 2024 | $6,228 | +5.0% |
| 2023 | $5,933 | +2.9% |
| 2022 | $5,763 | +1.4% |
Year Built: 2007
710 Ridgewood Dr
Residential
723 Ridgewood Dr
Residential
1140 Liberty Ave
Residential
1226 Liberty Ave
Residential
2312 Monroe Ave
Residential