Property Sale
Sale
$0
DeedBook 2389, Page 236
Year Built: 1963
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,516 | +0.7% |
| 2024 | $4,485 | +5.3% |
| 2023 | $4,260 | +3.1% |
| 2022 | $4,132 | +1.5% |
Year Built: 1963
457 W Doren Ter
Residential
290 Carlisle Dr
Residential
291 Carlisle Dr
Residential
336 Doren Ter
Residential
1547 Woodlawn Ave
Residential