Skip to content

23 W Chestnut Ave(Block 4801 Lot 3)Vineland, NJ 08360

Built 1963

Last Sale Date
Nov 30, 2061

Property Information

Block4801
Lot3
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page48

Building Details

Building Class---
Description2S-B
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage9.62

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$62,700
2%
Improvement Value:$2,881,900
98%
Total Assessment$2,944,600

Built

Year Built: 1963