Skip to content

191 W Chestnut AveVineland, NJ 08360

Public Property

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Apr 29, 2068

Property Information

Block4805
Lot3
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page48

Building Details

Building Class---
Description1S-B-X
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage11.79

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$69,600
1%
Improvement Value:$7,606,500
99%
Total Assessment$7,676,100

Sale
$1
DeedBook 1126, Page 393