Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
201 Third St AnnexVineland, NJ 08360
Public Property
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Sep 8, 2000
Property Information
Block4805
Lot6
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page48
Building Details
Building Class---
Description---
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage1.62
Owner Mailing
Street
City / State / ZIP
Assessment
Land Value:$40,100
3%
Improvement Value:$1,442,400
97%
Total Assessment$1,482,500
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|
Property History
No events match the selected filters.