Property Sale
Sale
$137,500
DeedBook 2525, Page 168
Year Built: 1977
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,741 | +0.7% |
| 2024 | $6,696 | +5.0% |
| 2023 | $6,379 | +2.9% |
| 2022 | $6,196 | +1.4% |
Year Built: 1977
2287 Baywood Dr
Residential
2890 Barry Dr
Residential
1636 Washington Ave
Residential
1767 Clover Ave
Residential
2892 Garwood Ln
Residential