Property Sale
Sale
$350,000
Sq Ft1,680DeedBook 4275, Page 4508Recorded9/17/2025
Year Built: 2003
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,933 | +0.7% |
| 2024 | $6,886 | +5.2% |
| 2023 | $6,547 | +3.1% |
| 2022 | $6,353 | +1.4% |
Year Built: 2003
2281 Gettysburg Dr
Residential
2416 Palermo Ave
Residential
2832 Dante Ave
Residential
2221 Palermo Ave
Residential
2816 London Ln
Residential