Property Built
Built
Year Built: 1929
Year Built: 1929
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,066 | +3.0% |
| 2024 | $9,769 | +3.1% |
| 2023 | $9,472 | +1.4% |
| 2022 | $9,343 | +5.7% |
Year Built: 1929
16 Minker Place
Residential
14 Minker Place
Residential
52 Fairview Place
Residential
138 Garden Avenue
Residential
37 Fairview Place
Residential