Property Sale
Sale
$185,000
To:
Sq Ft1,735DeedBook 5829, Page 787
To:
Year Built: 1941
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,910 | +3.0% |
| 2024 | $12,529 | +3.1% |
| 2023 | $12,148 | +1.4% |
| 2022 | $11,981 | +5.7% |
To:
Year Built: 1941
159 White Oak Terrace
Residential
141 Birchwood Drive
Residential
26 Essex Street
Residential
21 Columbus Avenue
Residential
59 Van Reyper Place
Residential