Property Sale
Sale
$369,000
To:
Sq Ft1,944DeedBook 20170, Page 82077
To:
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,719 | +3.8% |
| 2024 | $15,144 | +4.0% |
| 2023 | $14,565 | +1.6% |
| 2022 | $14,342 | +23.7% |
To:
Year Built: 1969
16 George Street
Residential
56 George Street
Residential
383-387 Broughton Avenue
Residential
15 George Street
Residential
32 George Street
Residential