Property Sale
Sale
$311,500
To:
Sq Ft1,254DeedBook 12230, Page 8963
To:
Year Built: 1928
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,469 | +3.8% |
| 2024 | $12,013 | +4.0% |
| 2023 | $11,554 | +1.6% |
| 2022 | $11,377 | -2.3% |
To:
Year Built: 1928
14 Byrd Avenue
Residential
79 Day Street
Residential
15 Chestnut Terrace
Residential
31 Byrd Avenue
Residential
69 Day Street
Residential