Property Sale
Sale
$339,000
To:
Sq Ft1,153DeedBook 20170, Page 46506
To:
Year Built: 1925
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,093 | +3.8% |
| 2024 | $12,614 | +4.0% |
| 2023 | $12,132 | +1.6% |
| 2022 | $11,947 | +25.6% |
To:
Year Built: 1925
14 Palmer Street
Residential
26 Ketner Street
Residential
35 Overlook Terrace
Residential
118 Darling Avenue
Residential
164 Lindbergh Boulevard
Residential