Property Sale
Sale
$340,000
To:
Sq Ft1,296DeedBook 12457, Page 6999
To:
Year Built: 1953
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,259 | +3.8% |
| 2024 | $12,775 | +4.0% |
| 2023 | $12,286 | +1.6% |
| 2022 | $12,098 | -0.4% |
To:
Year Built: 1953
40 Darling Avenue
Residential
99 Renner Avenue
Residential
151 Darling Avenue
Residential
543 East Passaic Avenue
Residential
111 Garrabrant Avenue
Residential