Property Sale
Sale
$471,000
To:
Sq Ft2,413DeedBook 20160, Page 29115
To:
Year Built: 1947
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,630 | +3.8% |
| 2024 | $15,059 | +4.0% |
| 2023 | $14,483 | +1.6% |
| 2022 | $14,262 | -5.1% |
To:
Year Built: 1947
84 High Street
Residential
89 Bryant Avenue
Residential
44 Darling Avenue
Residential
28 Alyson Place
Residential
671 East Passaic Avenue
Residential