Property Sale
Sale
$210,000
DeedBook 5724, Page 521
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,358 | +3.8% |
| 2024 | $13,833 | +4.0% |
| 2023 | $13,304 | +1.6% |
| 2022 | $13,101 | -5.8% |
Year Built: 1940
114 West Passaic Avenue
Residential
67 Renner Avenue
Residential
202 West Passaic Avenue
Residential
7 Ferncliff Road
Residential
94 Sylvan Road
Residential