Property Sale
Sale
$242,350
To:
Sq Ft1,780DeedBook 12565, Page 5985
To:
Year Built: 1918
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,624 | +3.8% |
| 2024 | $10,235 | +4.0% |
| 2023 | $9,844 | +1.6% |
| 2022 | $9,694 | -6.8% |
To:
Year Built: 1918
40 Clinton Street
Residential
1 Carteret Street
Residential
120 Linden Avenue
Residential
78 Evergreen Avenue
Residential
142 Ashland Avenue
Residential