Property Sale
Sale
$26,000
To:
Sq Ft1,661DeedBook NaN, Page NaN
To:
Year Built: 1911
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,607 | +3.8% |
| 2024 | $10,219 | +4.0% |
| 2023 | $9,828 | +1.6% |
| 2022 | $9,678 | -11.5% |
To:
Year Built: 1911
125 Essex Avenue
Residential
24 Maolis Avenue
Residential
346 Berkeley Avenue
Residential
50 Orchard Street
Residential
49 Walnut Street
Residential