Property Built
Built
Year Built: 1924
Year Built: 1924
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,413 | +3.8% |
| 2024 | $9,069 | +4.0% |
| 2023 | $8,722 | +1.6% |
| 2022 | $8,589 | -9.4% |
Year Built: 1924
123 Lexington Avenue
Residential
76 Florence Avenue
Residential
163 Berkeley Avenue
Residential
197 Newark Avenue
Residential
141 Berkeley Avenue
Residential