Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1908
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,835 | +3.8% |
| 2024 | $11,402 | +4.0% |
| 2023 | $10,966 | +1.6% |
| 2022 | $10,798 | -0.9% |
Year Built: 1908
43 Edgewood Road
Residential
31 New Street
Residential
74 James Street
Residential
30 Stockton Street
Residential
103 Walnut Street
Residential