Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1924
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,780 | +3.8% |
| 2024 | $11,350 | +4.0% |
| 2023 | $10,916 | +1.6% |
| 2022 | $10,749 | -6.4% |
Year Built: 1924
241 Baldwin Street
Residential
105 North Spring Street
Residential
87 Woodland Road (85)
Residential
20 Warren Street
Residential
48 East Almira Street
Residential