Property Sale
Sale
$315,000
DeedBook 12220, Page 8058
Year Built: 1927
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,797 | +3.8% |
| 2024 | $11,366 | +4.0% |
| 2023 | $10,931 | +1.6% |
| 2022 | $10,764 | +1.7% |
Year Built: 1927
5 Bay Avenue
Residential
24 Chapman Street
Residential
31 Gillespie Road
Residential
14 Gillespie Road
Residential
54 Elston Street
Residential