Property Sale
Sale
$130,000
To:
Sq Ft1,690DeedBook 20240, Page 14728
To:
Year Built: 1926
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,165 | +3.8% |
| 2024 | $13,647 | +4.0% |
| 2023 | $13,125 | +1.6% |
| 2022 | $12,925 | +6.2% |
To:
Year Built: 1926
87 Hawthorne Avenue
Residential
15 Oakwood Avenue
Residential
60 Johnson Avenue
Residential
49 Sunset Avenue
Residential
92 Dewey Street
Residential