Property Sale
Sale
$220,000
To:
Sq Ft1,866DeedBook 6089, Page 118
To:
Year Built: 1900
Newark, NJ 07105
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,264 | +2.0% |
| 2024 | $6,140 | -0.2% |
| 2023 | $6,150 | -1.7% |
| 2022 | $6,259 | +1.0% |
To:
Year Built: 1900
95 Marne St
Residential
62 Barbara St
Residential
17 Barbara St
Residential
99 Napoleon St
Residential
27 Darcy St
Residential