Property Sale
Sale
$24,446
To:
Sq Ft2,184DeedBook 4491, Page 247
To:
Year Built: 1917
Newark, NJ 07103
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,126 | +2.0% |
| 2024 | $5,025 | -0.2% |
| 2023 | $5,033 | -1.7% |
| 2022 | $5,122 | +1.0% |
To:
Year Built: 1917
50-52 Schley St
Residential
636 S 20th
Residential
305 Stuyvesant Ave
Residential
142 Isabella Ave
Residential
39- Sunset Ave
Residential